کابینت سوپرمارکتی

آشنایی با انواع کابینت سوپرمارکتی

امروزه استفاده از کابینت ها برای نگه داری ظروف و زیبائی آشپزخانه ها یکی از مهمترین ملزومات خانه است. با توجه به کوچک شدن فضای آشپزخانه ها، استفاده از سوپرمارکت ها برای کابینت آشپزخانه ، باعث می شود از فضای کوچک استفاده بهینه ببرید. استفاده از کابینت های سوپرمارکت دار دسترسی به لوازم مورد نیاز را راحتر و سریعتر می کند. کابینت های سوپرکارکت دار دو دسته است. دسته اول برای زیبائی کابینت استفاده می شود و دسته دوم برای علاوه بر زیبائی برای نگه داری مواد غذایی، ظروف و… استفاده میشود. توجه داشته باشید کابینت سوپرمارکتی باید هوشمندانه طراحی شود تا کاربردش برایتان زیاد باشد.

پیشنهاد ما به شما برای مطالعه بیشتر: نحوه محاسبه قیمت کابینت

انواع کابینت های سوپر مارکت دار

۱٫ کابینت سوپرمارکتی ظروف: این نوع سوپرمارکت از موارد ضروری کابینت ها است، این سوپرمارکت ها داخل کابینت نصب شده و باعث می شود ظروف بیشتر در کابینت ها جا بگیرد و نگه داری ظروف امن تر شده و داخل کابینت ها منظم شود.

کابینت سوپرمارکت

۲٫ کابینت سوپرمارکتی مواد غذائی: سوپرمارکت مواد غذائی در کابینت، مابین یخچال و اجاق گاز نصب می شود. این سوپرمارکت ها برای نگه داری مواد غذائی که احتیاج به دمای محیط دارند مناسب است.

کابینت آشپزخانه

پیشنهاد میکنیم حتما از صفحه کابینت ام دی اف و کابینت های گلاس بازدید کنید

۳٫ کابینت سوپرمارکتی کنار اجاق گاز: برای نگه داری ادویه ها، روغن ها، قاشق، ملاقه ها و … مناسب است. این سوپر مارکت ها نسبتا کم عرض و کوچک تر هستند. در این سوپر مارکت ها میتوانید از سبدهای ریلی و کشو نیز استفاده کنید.

کابینت ام دی اف

۴٫ کابینت های سوپرمارکتی مواد شوینده: برای نگه داری مواد شوینده و دسترسی آسان، میتوانید از این نوع سوپرمارکت ها در کابینت کنار ماشین لباس شوئی و ماشین ظرف شوئی استفاده کنید. برای دسترسی راحت تر به این مواد میتوانید از سبد های ریلی استفاده کنید.

کابینت

۵٫ کابینت سوپرمارکتی سطل زباله دار: از این مدل سوپر مارکت کنار سینک استفاده میشود.

کابینت آشپزخانه

۶٫ سوپرمارکت تقسیم کننده داخل کشو: در کشوهای کابینت ها میتوانید برای منظم بودن کابینت ها و سهولت دسترسی به وسایل ها از قفسه و تقسیم کننده استفاده کنید.

سوپرمارکت

۷٫ سوپر مارکت طرح جزیره: اگر آشپزخانه کوچکی دارید بهترین کار استفاده از کابینت سوپرمارکتی طرح جزیره به جای میز غذا خوری است. علاوه بر داشتن کابینتی برای نگه داری اجسام و مواد مختلف برای غذاخوری احتیاجی به خرید میز نخواهید داشت.

سوپرمارکتی

۸٫ سوپرمارکت سبد ریلی: یکی از پرکاربردتری سوپرمارکت های الحاقی سبدهای ریلی داخل کابینت است. سبدهای ریلی برای سوپرمارکت های نگه داری مواد شویند، سوپر مارکت کنار اجاق گاز و … مناسب است.

قفسه آشپزخانه

به جهت مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید. خوشحال میشیم شمارو کمک کنیم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *