دکوراسیون داخلی


ساخت انواع کابینت و مصنوعات چوبی با طراحی رایگان


 

گروه پاپینو فعالیت خود را در زمینه دکوراسیون داخلی، کابینت، مبلمان اداری و لوازم چوبی در سال 1390 آغاز کرد و هم اکنون در فضای اینترنتی در خدمت شما می باشد تا در هرکجا که هستید به پاپینو دسترسی داشته باشید و طرح های مورد علاقه ی خود را سفارش دهید. فعالیت پاپینو هم اکنون در شهرهای تهران، کرج، هشتگرد، زنجان، قم و حومه می باشد. و همچنین پاپینو قصد دارد شعبات خود را در شهرهای همدان، اصفهان، شیراز و مشهد راه اندازی کند. پاپینو سعی دارد تا با طرح های به روز و مدرن در صنعت چوب و دکوراسیون داخلی تمامی سلیقه هارا جوابگو باشد و طرحی کاملا مطابق با سلیقه مشتری را پیاده سازی نماید.

کابینت

اگر به فکر تغییر و یا نصب یک کابینت شیک و مدرن هستید می توانید از پاپینو کمک بگیرید. ما با توجه به سلیقه و محل نصب چند طرح را به طور سه بعدی طراحی می کنیم و در اختیار شما قرار می دهیم تا یکی طرح مورد علافه ی خود را انتخاب کنید. سپس در کمترین زمان ممکن محصول شما ساخته می شود و در محل نصب خواهد شد. پاپینو ارائه دهنده یانواع کابینت های ام دی اف، هایگلاس و ممبران می باشد.

دکوراسیون داخلی

امروزه با توجه به قیمت های خانه کمتر کسی هست که برای تغییر خانه ی خود را عوض کند، لذا سعی می کند تا با تغییر دکوراسیون تغییری در محل زندگی یا کار خود کند. منطقی هست که قبل از هرکاری باید یک طرح قبل از آن داشته باشیم لذا پاپینو در زمینه دکوراسیون داخلی طرح های سه بعدی را در اختیار شما قرار می دهد تا با خیالی آسوده تصمیم گیری کنید.

مصنوعات چوبی

هر وسیله چوبی که نیاز داشته باشید مانند: جاکفشی، میز تلوزیون، کتابخانه و سایر مصنوعات چوبی، فقط کافیست مشخصات آن را به پاپینو بدهید تا در کمترین زمان ممکن در محل تحویل بگیرید. انتخاب تمامی مشخصات با شما سات و فقط ساخت با ما.

مبلمان اداری

با توجه به اینکه هر دفتر کاری دارای فضایی متفاوت است و گاها نوع کار بر روی انتخاب مبلمان تاثیر دارد، بهتر است تا قبل از خریداری مبلمان اداری طراحی شود تا طرحی کامل مرتبط با کار و محل کار انتخاب شود. پاپینو با توجه به سلیقه و محل کار شما چن طرح سه بعدی به شما ارائه می دهد تا از میان انها انتخاب کنید.

ویژگی های ممتاز پاپینو


کابینت
home_decor_zoombox_1

طراحی سه بعدی
انواع کابینت

طراحی سه بعدی کابینت


برای اینکه مشتری بتواند بهترین طرح را انتخاب کند، براساس سلیقه مشتری چند طرح را به صورت سه بعدی طراحی می کند تا محصول بعد از ساخت و در محل نمایش داده شود، سپس مشتری به راحتی و اطمینان کامل طرح مورد نظر خود را انتخاب خواهد کرد. طراحی برای مشتریان پاپینو به رایگان انجام می شود.


 

سفارش کابینت

مراحل سفارش کابینت در پاپینو را می توانید در ادامه ملاحظه فرمایید.

طراحی سه بعدی کابینت

در ابتدا طراحان پاپینو با توجه به فضای آشپزخانه و سلیقه شما، چند طرح سه بعدی طراحی می کنند و در اختیار شما قرار می دهند تا از بین آنها یکی را انتخاب کنید. طراحی برای مشتریان پاپینو رایگان می باشد.
 

مرحله ساخت کابینت در کارگاه

در این مرحله بعد از انتخاب طرح کلی، فرآیند ساخت در کارگاه مجهز پاپینو آغاز می شود و در سریعترین زمان ممکن کابینت شما آماده خواهد شد.

  • کارگاه مجهز و پیشرفته
  • کابینت سازهای حرفه ای و مجرب
  • کمترین زمان ممکن برای ساخت

در این مرحله یک سوم مبلیغ قرارداد از مشتری دریافت می شود.

مرحله نصب کابینت

در این مرحله که مرحله آخر می باشد، تکنسین های پاپینو کابینت های آماده شده را در محل نصب می کنند و مابقی مبلغ قرارداد در این مرحله از مشتری دریافت خواهد شد.

گروه صنعتی پاپینو