ساختن کابینت گوشه ای

کابینت های گوشه ای می توانند فضای ذخیره سازی و نمایش در هر اتاق را بدون هیچ گونه مزاحمی برای اتاق اضافه کنند. کابینت های گوشه معمولا به شکل مثلثی شکل هستند تا در گوشه ای از آشپزخانه شما مناسب باشند.

ایجاد یک طرح که شامل ابعاد کابینت گوشه، نوع چوب که شما استفاده می کنید و ابزارهایی که برای تکمیل پروژه نیاز دارید را ایجاد کنید.

ابعاد کابینت بالا، پایین و جانبی را بر روی یک تکه کاغذ اندازه گیری کنید. قطعات را برش داده و سپس آنها را بر روی صفحات چوب خود ردیابی کنید.

قطعه های بالا و پایین، قطعات جانبی و قفسه ها را با استفاده از یک اره یا اره دایره ای برش دهید.

قطعات جانبی خود را با هم وصل کنید قطعه جانبی کوچکتر را روی زمین بگذارید که ۲۱٫۲۵ اینچ (۵۳٫۹۸ سانتیمتر) است. طرف گسترده تر در لبه خود را در کنار قطعه جانبی کوچکتر قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که لبه ها برای تناسب تطابق دارند.

ساختن کابینت گوشه ای

قطعه گسترده تر به لبه قطعه کوچکتر فشاردهید. اطمینان حاصل کنید که هیچ قطعه ای از چوب آسیب نمی بیند. قطعات جانبی شما باید شکل V را ایجاد کنید.

قطعات بالا و پایین را به قسمت جانبی وصل کنید. قسمت های جانبی را در انتها قرار دهید. قطعه بالای مثلثی را بردارید و آن را در بالای قسمتهای جانبی قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که لبه ها برای اینکه کار تمیز در بیاید کاملا در وسط کار قرار دارند.

کابینت را به دیوارهای گوشه وصل کنید، با استفاده از پیچ و مهره های لنگر مناسب این باعث می شود که کابینت حرکت و تغییر کند. سعی کنید کابینت را به دیوار وصل کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *