آشنائی با اکسسوری های کابینت

آشنائی با اکسسوری های کابینت

اکسسوری ها جزء اجزای اصلی کابینت نیستند، ولی وجود اکسسوری ها برای کابینتهای فضای کوچک برای زیبائی و منظم بودن داخل کابینت آشپزخانه ضروری است.

انواع اکسسوری کابینت

 1. اکسسوری سبد ریلی کابینت: اکثر کابینت ها چون عرض زیادی دارند برداشتن وسایل مورد نیاز از انتهای کابینت سخت است، استفاده از این نوع اکسسوری ریلی دسترسی به وسایل مورد نیاز انتهای کابینت را راحت تر می کند.

اکسسوری سبد ریلی کابینت

 

 1. اکسسوری های درب کابینت: با نصب اکسسوری در درب کابینت، میتوانید از فضای کابینت ها استفاده فوق العاده ای داشته باشید. میتوانید با نصب این اکسسوری چاقو، درب قابلمه های کوچک، دستکش، دستمال و .. را از درب کابینت آویزان کنید.

اکسسوری های درب کابینت

 

 1. اکسسوری ظروف: کابینت مخصوص نگه داری ظروف اکثرا بی نظم است. امروزه در بازار اکسسوری های مخصوصی برای ظروف وجود دارد که نظم را به این کابینت ها برمیگرداند. میتوانید از آب چکان نیز برای نگه داری ظروف داخل کابینت استفاده کنید.

اکسسوری ظروف

 

 1. اکسسوری ادویه جات و بطری: اگر در آشپزخانه تان فضای خیلی کوچک و باریک دارید میتوانید با طراحی اکسسوری مناسب از این فضای به ظاهر کوچک استفاده خوبی داشته باشید. با نصب این اکسسوری برای ادویه ها، داروها، لوازم کوچک و بطری ها به آشپزخانه تان نظم بدهید.

اکسسوری ادویه جات و بطری

 

 1. اکسسوری طرح جزیره: اگر آشپزخانه کوچکی دارید و استفاده از میز غذا خوری برایتان ضروری است، بهترین کار استفاده از کابینت طرح جزیره به جای میز غذا خوری است. علاوه بر داشتن کابینتی برای نگه داری اجسام و مواد مختلف برای غذاخوری احتیاجی به خرید میز نخواهید داشت.

اکسسوری طرح جزیره

 

 1. اکسسوری سبد چرخان: بهترین اکسسوری برای کابینت هایی که در گوشه و کنج آشپزخانه هستند، برای دسترسی راحت تر به وسایل ها استفاده از سبد چرخان است.

اکسسوری سبد چرخان

 

 1. اکسسوری زیر کابینت: با توجه به فاصله کابینت ها از سطح زمین با طراحی کشو برای زیر کابینت ها میتوانید از فضای آشپزخانه نهایت استفاده را ببرید. میتوانید برای زیر کابینت های هوایی نیز اکسسوری جای ادویه جات طراحی کنید.

اکسسوری زیر کابینت

 

 1. اکسسوری مخصوص فنجان و لیوان ها: استفاده از این اکسسوری کمک میکند فضای کمتری از کابینت ها اشغال شود. و کابینت ها منظم تر باشد.

اکسسوری مخصوص فنجان و لیوان ها

 1. اکسسوری های قلابی: برای آویزان کردن قابلمه و ماهی تابه ها و دسترسی راحت، از این اکسسوری استفاده کنید.

اکسسوری های قلابی

 

 1. اکسسوری تخته و باکس چاقو: استفاده تخته تاشو برای باکس چاقو یکی از جالبترین طراحی های اکسسوری است.

اکسسوری تخته و باکس چاقو

 

 1. اکسسوری زیر سینک: میتوانید از کشوی U شکل برای استفاده بهتر از فضای کابینت تان داشته باشید برای نگهداری اسکاج، دستکش، سیم و … بسیار حائز اهمیت است.

اکسسوری زیر سینک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *